Dermapen – mikronakłuwanie frakcyjne

Dermapen to urządzenie dzięki któremu mikronakłuwanie przeżywa dzisiaj swój renesans wśród zabiegów medycyny estetycznej.

Co to jest mikronakłuwanie skóry?

Mikronakłuwanie to nic innego jak forma kontrolowanego uszkodzenia skóry, co skutkuje pobudzeniem do samoleczenia – intensywnymi procesami regenerującymi, produkcją włókien kolagenowych oraz elastyny.

Czym jest dermapen?

Dermapen jest to głowica zakończona wibrującymi igłami, pozwalająca na szybki i komfortowy zabieg. Możliwość regulacji stopnia wysunięcia igieł od 0,5 do 2,5 mm dają szansę wykonania zabiegu zarówno na cienkiej skórze powiek, jak i na obszarach gdzie skóra jest grubsza – zarówno na twarzy, jak i na ciele. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonanie zabiegów na nawet najtrudniej dostępnych obszarach.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg jest idealną propozycją dla tych, którzy posiadają niemiłe pamiątki po trądziku, takie jak blizny potrądzikowe i rozszerzone pory. Dzięki intensyfikacji procesów przebudowy tkanek, blizny spłycają się, rozstępy ulegają zmniejszeniu, a pory zwężeniu. Zabieg jest też dedykowany skórom wiotkim, cienkim, pozbawionym elastyczności.

Jakie obszary można poddać zabiegowi?

Obszary na których możemy wykonywać mikronakłuwanie frakcyjne przy użyciu Dermapen to twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni oraz wszystkie okolice, na których występują rozstępy.