Masaże i Anti-Aging

MASAŻ

 

Valenty Padabed

Witam. Nazywam się Valenty Padabed. Jestem lekarzem, posiadam także 20-letnie doświadczenie w masażu.

 

Wiele osób spyta: Lekarz i masaż? Co ma wspólnego leczenie z masażem? Wbrew pozorom, masaż to nie tylko przyjemność, masaż ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie i urodę!

 

Masaż to zdrowie i uroda od wewnątrz. Masaż przyśpiesza krążenie krwi, a więc dotlenia, stymuluje odpływ limfy i metabolizm. Po masażu o wiele lepiej funkcjonują nie tylko mięśnie, ale także skóra i układ nerwowy, a praca organów wewnętrznych normalizuje się.

 

Mimo, iż istnieje wiele rodzajów masażu, często o bardzo egzotycznych nazwach, ja skupiam się na masażu klasycznym, bo ma udowodnioną skuteczność. Wykonuję masaż rehabilitacyjny oraz leczniczy, ogólny lub częściowy, mogący obejmować poszczególne odcinki kręgosłupa, stóp albo innych części ciała.

 

Wykonuję również masaż kosmetyczny twarzy i skóry głowy. Zapraszam do gabinetu w Studio Medycyny Estetycznej Elix, po wcześniejszym umówieniu dojeżdżam też do domu klienta.

 

ANTI-AGING

 

Anti-aging to całokształt działań zmierzających do utrzymania nas w dobrej kondycji do późnej starości. Na naszą urodę i zdrowie składa się wiele czynników – niebagatelne znaczenie ma sposób odżywiania.

 

Wydaje nam się, że doskonale wiemy jak się odżywiać. W zdobywaniu wiedzy na ten temat posiłkujemy się prasą, telewizją czy Internetem. Wiemy że nasze ciało potrzebuje określonych składników odżywczych, witamin. Jednak potrzeby w żywieniu powinno nam wyznaczać samo ciało, a nie rozum.

 

Zauważyliście Państwo, że nie piszę o masażu odchudzającym. Oczywiście taki masaż również wykonuję, ale schudnąć można za pomocą innej, prostszej i dużo skuteczniejszej metody. Kiedy znalazłem odpowiedź na pytanie, jak najlepiej określić potrzeby ciała, schudłem 18 kilo w ciągu 8 miesięcy bez żadnej rygorystycznej diety odchudzającej.

 

Oferuję własną metodę doboru produktów i sposobu odżywienia dla danej osoby, przekonacie się Państwo,że organizm sam jest w stanie wybrać tylko to, co jest mu potrzebne i najbardziej odpowiednie.

 

Taką samą metodę wykorzystuję przy doborze kosmetyków do codziennej pielęgnacji ciała i włosów. Zapraszam do gabinetu w Studio Medycyny Estetycznej  jestem również gotowy pomóc w zakupach odpowiednich produktów czy preparatów w sklepie.

 

 

Umawianie wizyt: tel. kom. 883-870-882, Valenty Padabed.